Życzenia bożonarodzeniowe

Bogu samemu niech będzie dziękczynienie za to, że nas prowadzi, jest z nami i daje nam siebie nawzajem, byśmy we wspólnocie szli drogą zbawienia.
Dziękuję za Każdego z Was. Za tych maleńkich i tych już sędziwych. Za dzieci, młodzież i dorosłych. Za chorych, cierpiących, pozostających w domach.
Dziękuję za życie pana kościelnego śp. Pana Jerzego.
Dziękuję za troskę jaką okazujecie myśląc o kościele i o parafii. Tak wielu jest cichych, ukrytych nam nieznanych ale okazujących pomoc i serce. Niektórych pragnę wymienić z imienia z nazwiska bo stale niosą swą pomoc.
Chcę, aby podziękowanie za pracę i troskę o czystość i piękno świątyni i otoczenia parafii otrzymały: Basia Nowicka, Maria Krajewska, Anna Domańska, Celina Sadowska, Cecylia Wierzchoń, Alicja Sawicka, Alina Szczór, Wiktoria Sienkiewicz, Siostry Dominikanki.
Chcę, aby podziękowanie za budowaną każdego roku przy ołtarzu szopkę, przyjęli Panowie: Dawid Kolasa, Krzysztof Gasiński, Marcin Rębiejewski, Zbigniew Zwierzchlewski, Mariusz Ostaszewski.
Za wykonaną szopkę przed kościołem i udekorowanie choinek niech przyjmą Panowie: Andrzej Jędrzejewski, Andrzej Kanigowski, Wiesław Capiga, Paweł Gajewski.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty przez Pana Ryszarda Trzcińskiego z Rodziną.
Dziękuję za posługę młodzieży i ministrantom z ich opiekunami: Ks. Karolem i Ks. Janem. Za posługę dziękuje także Panu organiście.
Dziękuję za różne dary jakie podrzucacie nam na plebanię byśmy mieli co jeść i pocieszyć podniebienie.
Wszystkim niech Bóg błogosławi.
Wszystkiego najlepszego z okazji Świat Bożego Narodzenia!
Ks. Proboszcz