Parafia rzymskokatolicka

tel: 22 782 42 96

11 kwietnia 2021

II Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po Sumie, tj. po 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 15.00 rozpoczniemy nabożeństwo w godzinę Bożego Miłosierdzia. Można podawać intencje na karteczkach i w trakcie modlitw będziemy polecać je Bogu. Zapraszamy.

W ubiegły czwartek młodzież naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk Ks. Bp. Romualda Kamińskiego – Pasterza naszej diecezji. Bardzo dziękuję młodzieży bierzmowanej, rodzicom, opiekunom za zaangażowanie, dziękuję ks. Jankowi oraz animatorom za opiekę i towarzyszenie tym młodym ludziom na drodze ich przygotowania.

Za tydzień spotkania dla rodziców i ich dzieci przygotowujące się do Pierwszej Kom. Św. To są dodatkowe Msze Św.: 14.30 i 16.00. Spotkania są obowiązkowe. Natomiast jeśli chodzi o Rocznicę Pierwszej Kom. Św. to prosimy kontaktować się osobiście z Ks. Karolem.

Pragnę też już poinformować, że rozpoczęliśmy całodzienną adorację. Rozpoczynając po pierwszej Mszy porannej, tj. od 8.00 i do 18.00. Zapraszamy, korzystajmy z Bożej Łaskawości. W czwartek też dodatkowo adoracja trwa do godz. 20.00. Wiele osób pracuję w ciąga dnia i dla tego taka możliwość.

Bardzo dziękuję za składane ofiary i przesyłane na konto parafialne. Ta troska pozwala, że parafia normalnie funkcjonuję. Bardzo dziękuję.

Zachęcam też do nabywania prasy katolickiej: a są bardzo dobre artykuły w większości poruszające temat Bożego Miłosierdzia. Jest też zachęta do obejrzenia filmu: „Wyrok na Niewinnych”. To drugi cenny film po „ Nieplanowane” – porusza kwestię obrony życia.

Życzymy tak parafianom jak i gościom kosztowania obfitości łask Bożego Miłosierdzia.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna