Parafia rzymskokatolicka

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02 V 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09 V 2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o 17.30, ale też módlmy się tą piękną litanią w naszych domach , rodzinach, prywatnie. Zachęcamy też do adoracji Pana Jezusa w naszym kościele. Kościół jest otwarty cały dzień i w bocznym ołtarzu jest wystawiony Najświętszy Sakrament. Zapraszamy.

Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego, ta modlitwa będzie po nabożeństwie majowym.

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Również w najbliższą niedzielę na Mszy Św. 11.30: nasza Schola wystąpi z przedstawieniem wielkanocnym: Zanurzeni w miłosierdziu. Zapraszamy.

Składam serdeczne podziękowanie za przekazywane ofiary na rzecz funkcjonowania naszej parafii, przekazywane indywidualnie ale są też przelewy na konto parafii. Bóg zapłać. Dziękuję też bardzo Paniom za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, jak i troskę o teren przykościelny. Bardzo dziękuję za ofiarowane kwiaty od rodziny Państwa Zwierzchlewskich. Bóg zapłać.

W najbliższy czwartek 13 maja, rozpoczynamy nasze nabożeństwa fatimskie. Różaniec Fatimski i procesja będzie tradycyjnie po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy.

Wspólnota Ruchu Światło-Życie Domowego Kościoła zakłada kolejny krąg formacyjny. Zapraszamy chętne małżeństwa. Spotkanie informacyjne za tydzień 16 maja po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy. Korzystajmy z tych pism katolickich…

Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia: obfitości łask Bożego Miłosierdzia.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna